{ "@context": "http://schema.org", "@type": "LocalBusiness", "address": { "@type": "PostalAddress", "addressCountry": "Украина", "addressLocality": "Днепропетровск", "streetAddress": "пр. Гагарина, 38" }, "description": "Центр лабораторной медицины.", "name": "Вис Медик", "telephone": ["+380990333494", "+380968724877"], "openingHours": ["Пн,Вт,Ср,Чт,Пт 08:00-17:00", "Сб 08:00-12:00"], "geo": { "@type": "GeoCoordinates", "latitude": "48.440870", "longitude": "35.049928" }, "url" : "http://vismed.com.ua" }

Діагностика COVID-19:

Наша медична лабораторія проводить діагностику коронавірусної інфекції, а також широкий спектр інших лабораторних досліджень.

1.Тести на антитіла (IgM, IgG, кількісний IgG (S-білок)).
Імуноглобуліни (Ig) – це захисники нашого організму від різних бактерій, вірусів та інших інфекційних агентів. Визначення в крові різних класів імуноглобулінів є інформативним свідченням поточного або минулого інфекційного процесу, допомагає оцінити  стадію розвитку інфекції.  При COVID-19 імуноглобуліни починають формуватися в середньому через 7 – 14 днів після контакту з вірусом.

1.1. Визначення імуноглобуліну класу М до SARS-CoV-2 (IgM).
Виявлення антитіл класу М  вказує на недавнє інфікування SARS-CoV-2. Їх рівень зазвичай стає доступним не раніше 1 – 2 тижнів від контакту зі збудником (не раніше 5 днів від появи симптомів при симптоматичному перебігу), а загальний період ймовірного виявлення антитіл даного класу  частіше становить менше 2 – 3 місяців – протягом цього часу IgM поступово повністю змінюються на IgG. Рівень антитіл і динаміка антитільної відповіді можуть індивідуально варіювати.
Матеріал для дослідження: венозна кров.
Метод дослідження: ІФА.
Строк проведення дослідження: 1 робочий день.
Вартість дослідження: 200 грн.

1.2.    Визначення імуноглобуліну класу G до SARS-CoV-2 (IgG).
IgG починають визначатися в крові приблизно з 21 – 28 дня від моменту зараження. Їх рівень довгий час може залишатися високим. За наявністю та рівнем антитіл IgG в крові можна судити про факт інфікування в минулому і визначити наявність специфічної імунної відповіді.
Матеріал для дослідження: венозна кров.
Метод дослідження: ІФА.
Строк проведення дослідження: 2 робочих дні.
Вартість дослідження: 200 грн.

1.3.    Кількісне визначення  IgG до S-білка коронавірусу SARS-CoV-2.
Кількісний тест на антитіла IgG (імуноглобулін G) до S-білка коронавірусу SARS-CoV-2 дає змогу оцінити рівень нейтралізуючих антитіл до коронавірусу SARS-CoV-2, внаслідок перенесеної коронавірусної хвороби COVID-19 та/або після вакцинації проти COVID-19. Антитіла IgG доцільно виявляти з 14-го дня від початку захворювання або введення першої дози вакцини.
Кількісна оцінка, на відміну від якісної, надає можливість спостерігати динаміку продукції антитіл IgG проти коронавірусу SARS-CoV-2.
Матеріал для дослідження: венозна кров.
Метод дослідження: ІФА.
Строк проведення дослідження: 2 робочих дні.
Вартість дослідження: 280 грн.

2.    Експресс-тест антиген.
Антиген-тест дозволяє якісно виявити нуклеокапсидний антиген коронавірусу SARS-Cov-2 імунохроматографічним методом. Результат аналізу видається в формі «виявлено» або «не виявлено». За допомогою тесту оцінюється наявність специфічних антигенних білків коронавірусу SARS-CoV-2 в мазках зі слизових оболонок верхніх дихальних шляхів (носоглотки, ротоглотки). Це один з найбільш швидких тестів для виявлення даного вірусу з високою специфічністю і чутливістю.
Підготовка до обстеження: матеріал для дослідження необхідно здавати суворо натщесерце. За 3 – 4 години до забору мазків не дозволяється чистити зуби, полоскати ротову порожнину/ горло, користуватись жувальною гумкою та курити.  За 6 годин до дослідження не можна використовувати лікарські засоби для орошення ротоглотки, препарати для розсмоктування,  закапувати краплі та промивати ніс.
Матеріал для дослідження: мазок з носоглотки, мазок з ротоглотки.
Строк проведення дослідження: 1 робочий день (в день взяття біологічного матеріалу);
Вартість дослідження: 350 грн.
За запитом результат може бути виданий англійською мовою з QR-кодом. Також ми взаємодіємо з програмою «Дій вдома», що забезпечує дострокове припинення самоізоляції у зв’язку з перетином кордону або пунктів в’їзду на тимчасово окуповані території.

3. ПЛР-тест.
Цей тест дозволяє якісно виявити РНК коронавірусу SARS-CoV-2 методом полімеразної ланцюгової реакції у реальному часі в препаратах нуклеїнових кислот (НК), виділених з клінічних зразків (мазок з носоглотки, мазок з ротоглотки, мокрота, ендотрахеальний аспірат, бронхоальвеолярний змив). Це один з найбільш чутливих та специфічних методів виявлення даного вірусу.  Тест якісний. Результат аналізу видається в формі «виявлено» або «не виявлено».
Підготовка до обстеження: матеріал для дослідження необхідно здавати суворо натщесерце. За 3 – 4 години до забору мазків не дозволяється чистити зуби, полоскати ротову порожнину/горло, користуватись жувальною гумкою та курити.  За 6 годин до дослідження не можна використовувати лікарські засоби для орошення ротоглотки, препарати для розсмоктування,  закапувати краплі та промивати ніс.
Матеріал для дослідження: мазок з носоглотки, мазок з ротоглотки.
Строк проведення дослідження:
1 робочий день.
Вартість дослідження: 550 грн.
За запитом результат може бути виданий англійською мовою з QR-кодом. Також ми взаємодіємо з програмою «Дій вдома», що забезпечує дострокове припинення самоізоляції у зв’язку з перетином кордону або пунктів в’їзду на тимчасово окуповані території.